Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Trener Energetyka: "Widać, że chłopaki są zmęczeni, ale z takim rywalem powinniśmy wygrać wyżej"

Foto: Zbigniew Włodarczyk
Foto: Zbigniew Włodarczyk

Niedzielny mecz z Odrzanką był dla Energetyka pierwszym spotkaniem pod wodzą nowego trenera. Piotr Kaczyński opowiedział nam o swoich wnioskach

Reklama

Pucharowe derby stanowiły przedsmak tego, co otrzymamy już za kilkanaście dni, gdy ruszy A-klasa. Zdaje się, że Energetyk jest do niej przygotowany mentalnie.

- Chłopaki wyszli na boisko bardzo zdeterminowani. Chyba aż za bardzo – ocenia trener Piotr Kaczyński, dla którego był to oficjalny debiut na ławce KSE.

Już w pierwszej minucie żółtą kartkę zobaczył Szymon Wierzchowski. Wkrótce po nim ukarany został Marcin Łapiński.

- Minęło kilka minut, a my mamy już dwie indywidualne kary. Nie powiem, przestraszyłem się trochę, że możemy nie skończyć meczu w jedenastu – przyznaje trener.

W jego opinii, zawodnikom  udzieliła się atmosfera derbów.

- Wyglądało tak, jakby moi podopieczni mieli jakieś niepozałatwiane sprawy, chcieli coś tym meczem udowodnić. Najwyraźniej podeszli do niego jak do derbów. Ja miałem inne nastawienie. Z całym szacunkiem dla Odrzanki, bo to solidna drużyna, która stworzyła sobie dziś sporo okazji, ale to nie ten sam poziom co Energetyk. Powinniśmy mierzyć wyżej i dlatego jestem nieco zły, ze skończyło się tylko 4:1. W A-klasie powinniśmy w każdym meczu roznosić swoich rywali, jak na klasowy zespół przystało – nie ukrywa trener Kaczyński.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie