Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Trener Energetyka jest spokojny o wynik. Derby z Odrzanką już w niedzielę!

Foto: Zbigniew Włodarczyk
Foto: Zbigniew Włodarczyk

W niedzielę, na Stadionie Miejskim w Gryfinie, dojdzie do pojedynku dwóch niepokonanych dotąd zespołów A-klasy. Tak się złożyło, że będą to zarazem derby gminy Gryfino!

Reklama

- Zależało nam na wygranej, by podejść bez porażki do meczu z Energetykiem – przyznał w ostatni weekend trener Marcin Cholewa.

Jego Odrzanka pokonała wówczas 3:1 Czarnych Szczecin. I dobrze, bo to zwiastuje większe emocje w najbliższą niedzielę. Chociaż drużyna z Daleszewa również może szczycić się mianem niepokonanej, trener gospodarzy jest pewny swego.

- Przed sezonem graliśmy z Odrzanką w pucharze, wiemy na co stać tego przeciwnika. Wtedy byliśmy na początku naszej pracy, a mimo to wygraliśmy. Teraz znam lepiej swój zespół, wiem na co nas stać chłopaków i uważam, że będzie dobrze. Mamy grać swoje i nie bać się nikogo. Jestem spokojny o wynik - mówi trener Energetyka.

- Bez względu na to, jak do meczu z nami podchodzi Energetyk, to będzie gryfińskie święto piłki nożnej. Dla takich meczów istnieją rozgrywki w niższych ligach. Dwa zespoły walczące na awans, sporo kibiców na trybunach – komentujeCholewa, ciesząc się, że jego zespół przystąpi do meczu w niemal najsilniejszym zestawieniu.

 

Więcej w aktualny wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie