Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca naszego regionu

- Tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania 34-letniego byłego mieszkańca Trzcińska-Zdroju, Tomasza Zgody - poinformowała strona "Trzcińsko-Zdrój. Nasza mała ojczyzna"

Reklama

Pod koniec marca, o zaginięciu 34-latka pochodzącego z powiatu gryfińskiego napisały wszystkie poznańskie i wielkopolskie media.

- Tomasz Zgoda ma 34 lata, około 185 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie. W chwili zaginięcia był ubrany w granatową kurtkę i brązowe buty. Od momentu, gdy był ostatni raz widziany w Poznaniu, w nocy z 20 na 21marca o 3:00, na skrzyżowaniu Bukowskiej i Swobody nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie kontaktował się z bliskimi. Nie ma przy sobie telefonu. Rodzina na bieżąco sprawdzała wszystkie szpitale - poinformował 24 marca portal epoznan.pl.

Półtora miesiąca później ciało zaginionego znalazła policja. Jak informuje rodzina uroczystości pogrzebowe odbędą się 7 maja 2022 o godz.14.00 w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Trzcińsku-Zdroju, a następnie na cmentarzu komunalnym.

Rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy współczucia.

 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie