Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Tej jesieni nasze zespoły już nie zagrają

Foto: Zbigniew Włodarczyk
Foto: Zbigniew Włodarczyk

W miniony weekend zespoły z okręgówki i A-klasy nie skorzystały z możliwości nadrobienia przełożonej kolejki. Nie uczynił tego także gryfiński Energetyk

Reklama

W weekend 19-20 listopada zima zaskoczyła ligowców. Obfite opady śniegu sprawiły, że większość klubów Pomorza Zachodniego zdecydowała o odwołaniu ligowych spotkań.

- Wydział Rozgrywek informuje, że spotkania IV ligi, Klasy Okręgowej, A i B Klasy odwołane z kolejki z dnia 19/20.11, można rozegrać w porozumieniu z przeciwnikiem w terminach 26/27.11 (dla drużyn niegrających w Pucharze Polski ZZPN) oraz 03/04.12. W przypadku braku porozumienia co do w/w terminów, Wydział Rozgrywek wyznaczy nowe daty rozegrania zaległych meczów na wiosnę 2023 – poinformował ZZPN na początku poprzedniego tygodnia.

Przykłady Grota Gardno, Odrzanki Radziszewo i GKS-u Kołbacz, które odrabiały w niedzielę jeszcze wcześniejsze zaległości, pokazały że w miniony weekend warunki do grania były odpowiednie. Mimo to żaden z pozostałych klubów naszego regionu nie zdecydował się wyjść na boisko.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie