Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Te warunki należy spełnić, by wziąć udział w I Gryfińskim Marszu Niepodległości

1. Gryfiński Marsz Niepodległości otrzymał patronat honorowy Wojewody Zachodniopomorskiego Pana Zbigniewa Boguckiego. Organizatorzy wysłali nam regulamin imprezy, która już w piątek przejdzie ulicami Gryfina

Reklama

Regulamin 1. Gryfińskiego Marszu NiepodległościPostanowienia niniejszego regulaminu obowiązują wszystkich uczestników 1. Gryfińskiego Marszu Niepodległości, odbywającego się 11 listopada 2022 w Gryfinie. Osoby, które nie dostosują się do zapisów regulaminu, będą usuwane z manifestacji:

1. Organizatorem Gryfińskiego Marszu Niepodległości są gryfińskie Organizacje Patriotyczne. Nad porządkiem Marszu czuwa służba porządkowa w postaci Straży Marszu, z ramienia gryfińskich Organizacji Patriotycznych.

2. Każdy uczestnik Gryfińskiego Marszu Niepodległości powinien współpracować ze Strażą Marszu, ma obowiązek dostosować się do poleceń wydawanych przez osoby pełniące służbę porządkową, a wszelkie zagrożenia niezwłocznie zgłaszać.

3. W trakcie Marszu obowiązuje absolutny zakaz używania środków pirotechnicznych, oraz innych narzędzi zagrażających zdrowiu i życiu uczestników zgromadzenia. Używanie tych środków skutkować będzie m.in. wysokimi karami nałożonymi osoby je używające.

4. Marsz ma charakter patriotyczny. Idziemy pod flagami biało – czerwonymi.

5. W czasie Marszu będziemy poruszać się tylko połową pasa drogowego w kolumnie zwartej. Uczestnicy są zobowiązani przestrzegać zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.
6. Zorganizowany udział w Marszu Niepodległości biorą wyłącznie osoby prywatne, stowarzyszenia, fundacje oraz inne organizacje społeczne i non-profit.
7. Wszystkie transparenty, flagi i emblematy niesione przez uczestników Marszu wymagają akceptacji przez organizatorów. Zgody udzielane będą przez organizatorów i służbę porządkową w postaci Straży Marszu. Będzie to można uczynić 11 listopada 2022 r., w godz. 9:00-10:00 przy wejściu do budynku TBS.

8. Zakazane jest posiadanie własnego sprzętu nagłaśniającego. Nagłośnienie zapewniają wyłącznie organizatorzy Marszu. Wznosić będziemy hasła intonowane przez osoby do tego wyznaczone.
9. Osoby w jakikolwiek sposób naruszające zasady niniejszego regulaminu lub zakłócające przebieg Marszu będą usuwane z manifestacji.
10. Marsz jest bezpartyjny. Zakazane są wszelkie flagi i transparenty partii politycznych. Obowiązuje zakaz promowania symboli, programów i haseł politycznych.

11. Wznoszenie haseł politycznych, antyrządowych czy wzywające do agresji będą traktowane jako naruszenie charakteru i powagi manifestacji.

12. Zgromadzenie zostaje rozwiązane po ostatnim punkcie uroczystości, tj. dojściu do gryfińskiego nabrzeża.

Organizatorzy 1. Gryfińskiego Marszu Niepodległości proszą wszystkich uczestników Marszu o przestrzeganie regulaminu i podstawowych zasad bezpieczeństwa.


Prosimy o to aby na fundacje/stowarzyszenie/grupę przypadał nie więcej jak jeden baner/transparent. Chcemy aby Marsz był jak najbardziej biało – czerwony!

Gryfińskie Organizacje Patriotyczne

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie