Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Te pary żyją ze sobą już od 50 lat! [GALERIA]

W piątek, 28 października 2022 r. odbyła się wyjątkowa uroczystość. Osiem par z terenu gminy Moryń świętowało okrągły Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego

Reklama

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali państwo: Zofia i Tadeusz Grela, Helena i Jan Kałużyńscy, Kazimiera i Piotr Rębacz, Maria i Tadeusz Ruchniak, Urszula i Ryszard Ryszkowscy,  Barbara i Janusz Suchan, Genowefa i Zdzisław Wawrzyńczyk oraz Teofila i Ryszard Laska.

- W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej aktu uhonorowania medalami dokonał Burmistrz Morynia Pan Józef Piątek składając Dostojnym Jubilatom słowa uznania i podziękowania za godne długie pożycie małżeńskie oraz za piękny przykład dla młodego pokolenia. Do życzeń dołączył się Przewodniczący Rady Miejskiej w Moryniu Pan Krzysztof Konecki - mówią organizatorzy, dodając, że po dekoracji par medalami nie zabrakło tradycyjnego „sto lat” oraz słodkiego poczęstunku.

Świętowno również w gminie Mieszkowice, choć skromniej. Ale tylko dlatego, że medal za długoletnie pożycie otrzymała tylko jedna para: Elżbieta i Zdzisław Andrzejewscy.

Wszystkim wymienionym życzymy zdrowia, bo szczęścia i wytrwałości już nie potrzebują.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie