Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Tańczyli i śpiewali

Autor: Tadek Wasilewski

Muzykoterapia i taniec zagościły na scenie Gryfińskiego Domu Kultury. Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gryfinie zaprezentowali się w dwóch artystycznych odsłonach.

Pierwszą z nich były układy tańca nowoczesnego i towarzyskiego.Zebrana publiczność doceniła trud wielogodzinnych prób i zajęć w ramach realizowanego projektu na rzecz integracji osób sprawnych inaczej. Program przygotowany pod okiem Katarzyny Pawlak, instruktora Gryfińskiego Domu Kultury został nagrodzony brawami. Podobnie było w przypadku drugiej odsłony tego przedsięwzięcia, jaką był instrumentalno-wokalny występ uczestników WTZ przygotowany pod okiem Tadka Wasilewskiego, gryfińskiego animatora kultury.

- To, że dzisiaj mogliśmy uczestniczyć a jednocześnie cieszyć się udanym występem naszych podopiecznych to również efekt dotychczasowej współpracy placówki WTZ z Gryfińskim Domem Kultury - powiedziała na pożegnanie Elżbieta Wiśniewska, przewodnicząca zarządu gryfińskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie