Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Takiej imprezie w Sosnowie jeszcze nie było. Więcej atrakcji niż na... Dniach Gryfina

Foto: archiwum
Foto: archiwum

W niedzielę w Sosnowie odbędzie się Rodzinny Festyn, na który zaprasza tamtejsza sołtys oraz rada sołecka. Poniżej komunikat nadesłany przez organizatorów

Reklama

Wydarzenie rozpocznie się na placu zabaw o godzinie 15.00 i potrwa do białego rana!

O godz. 16.30 i 17.30 sympatyków folkloru zapraszamy na występy Borzymianek. Mile widziane osoby znające przyśpiewki. O godz. 18.30 Koło Łowieckie Orlik ze Szczecina zaprezentuje jedyny i niepowtarzalny występ instrumentażystów. Przeprowadzone zostaną zawody strzeleckie z wiatrówki oraz warsztaty ekologiczne.

Dla miłosników dobrej zabawy zapewniamy wiele atrakcji wokalnych. Od godz. 19.00 do zabawy zachęcać będzie zespół muzyczny na czele ze skrzypaczką elektryczną wykonujacą nowoczesne utwory.

Wspólorganizatorami imprezy jest KGW Sosenki, ktore będzie częstowało Państwa pyszną zupą oraz produktami kiszonymi w ramach projektu organizowanego z GMINA BANIE "Ekologiczne produkty regionalne i powrot do tradycji kulinarnych regionu".

Podczas imprezy panie Gospodynie poprowadzą konkurencje z przewidzianymi smacznymi nagrodami. O godz. 18.00 osoby lubiące zabawę proszkami holi zapraszamy na FESTIWAL KOLORU. Tego jeszcze nie bylo! Zaleca sie ubranie jasnej odzieży dla lepszego efektu odbioru proszki holi do nabycia na miejscu.

Odwiedzi nas ponownie Dziki Łoś, ktory wykona dzikie hamburgery. Drugi foodtruck bedzie oferowal kebaby i inne smakowitości.  Na stoisku Słodkiej Kawiarenki do nabycia będą natomiast domowe wypieki przygotowane przez nasze mieszkanki. Na najmłodszych czekać będą balony, wata cukrowa i popcorn.

Odwiedzi nas także kiermasz 1000 drobiazgow, na ktorym każdy znajdzie coś dla siebie. Na zaproszenie sołectwa przybędą panie z Ukrainy, ktore przygotują jedzenie regionalne.

Tradycyjnie przywitamy grono motocyklistów i wlascicieli zabytkowych aut. Dla najmlodszych zapewniamy zabawe na zamkach dmuchanych. Mogą takze wykonac brokatowe tatuaze, kolorowe warkoczyki i koloryzację wlosow.

Przy Grillu można nabyć kielbasę i karkówkę.  Podczas imprezy do nabycia opaski w kwocie 20 zl, ktore upoważniają najmłodszych posiadaczy do:

korzystania z zamków dmuchanych,

zabaw, warsztatów i animacji,

konkurencji strzeleckiej z wiatrówki,

brokatowego tatuaża,

kolorowego warkoczyka,

kielbasy z grilla,

lemoniady bez ograniczen.

Dzieci z Sosnowa opaski mają za darmo!

 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie