Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Szczypiorniści KPR będą trenować od poniedziałku do piątku

Szczypiorniści KPR wznowili treningi. Mają też za sobą pierwszy rozegrany sparing i niemal dopiętą bazę sponsorów. Dzieje się!

Reklama

Gryfińscy zawodnicy mają za sobą pierwszy etap przygotowań. Polegał na przygotowaniu kondycyjnym. W tym tygodniu podopieczni trenera Jurkiewicza wracają natomiast do treningów na parkiecie. Co istotne,

Będą spotykać się codziennie.

- Pod koniec lipca nowy trener spotkał się z zespołem na rozmowie. Zawodnicy dostali wtedy rozpiski treningowe. Biegać mieli we własnym zakresie i z tego co słyszymy, podeszli do obowiązków sumiennie. W tym tygodniu rozpoczynają zajęcia w gryfińskiej hali. Będą trenować codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 18.00 – potwierdza Jerzy Miler.

Taka sytuacja ma trwać przez najbliższe dwa tygodnie, do końca sierpnia. Do tego dojdą sparingi oraz Memoriał im. Marka Zielonki. Liga rusza natomiast 18 września. Podopieczni trenera Jurkiewicza udadzą się wówczas do Płocka na mecz z rezerwami Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Tydzień później KPR podejmie z kolei Sokoła Kościerzyna.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie