Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Święto Kolorów powraca

Holi Święto Kolorów co sezon opanowuje około 300 różnych miejsc na mapie Polski, na dobre pokrywając je radosnymi barwami! Już 24 maja zawita do Gryfina

Reklama

Holi Święto Kolorów to polska edycja wydarzenia, która przywędrowała do nas z Indii. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się  wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJ’a wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

W tym roku Holi Święto Kolorów zagości w około 300  miastach i miejscowościach w całej Polsce. W Gryfinie 24 maja w godz. 15.00-19.00 na parkingu przy ul. Energetyków 5.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie