Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Sukces naszych tancerzy

Złote Tygrysy z zespołu Step by Step
Złote Tygrysy z zespołu Step by StepAutor: dost.

Gryfińskie grupy taneczne swój występ podczas XII Nowogardzkich Konfrontacjach Tanecznych mogą zaliczyć do niezwykle udanych. Większość z nich wróciła z najważniejszymi nagrodami.

Reklama

W ostatnią niedzielę, 19 kwietnia w Nowogardzie walczyło 10 zespołów z naszej gminy. Fit Dance Studio Katarzyny Pawlak reprezentowały cztery grupy zespołu Step by Step i każda z nich została dostrzeżona przez jury. Grupa najmłodsza, Mini, która po raz pierwszy brała udział w tak poważnej imprezie, przywiozła z Nowogardu wyróżnienie. W kategorii wiekowej od 6 do 10 lat na podium stanęły dwie grupy: 1 miejsce przypadło w udziale Tygrysom, a 2 miejsce - Kociakom. Z kolei w kategorii wiekowej od 11 do 14 lat na drugiej pozycji uplasowały się Pantery.

- Wszystkie grupy bardzo ciężko przygotowywały się do występu i śmiało mogę powiedzieć że nagroda dla nich jest w pełni zasłużona – powiedziała nam Katarzyna Pawlak.

Doskonale wypadły także grupy reprezentujące Studio Taneczno-Artystyczne Hipnosic Żanety Pasternak.

- Spośród 51 zespołów w kategorii młodszej nasze Hipnosic Smile z Gardna, Hipnoziaki oraz Hipnosic Szał z Gryfina zdobyły 3 miejsce, zaś Hipnosic Mini z Gardna oraz, prowadzone przez Katarzynę Łyczakowską, Hipnosic Ultra i Hipnomagic z Krzywina otrzymały wyróżnienie – informuje Ż. Pasternak, choreograf i instruktor grup.
Fotografie otrzymane od Fit Dance Studio i Studia Taneczno-Artystycznego Hipnosic:

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie