Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Sukces Joanny Szczupak i jej podopiecznych

Ćwiczenia z workiem bułgarskim od kilkunastu lat są coraz popularniejszą formą aktywności nie tylko wśród zawodowych sportowców, ale również amatorów. Gryfiniankom uczestniczącym wcześniej w zwykłych zajęciach fitness pozwolił wejść na wyższy poziom sprawności, ale również poczuć smak rywalizacji na krajowych zawodach

Reklama

Joanna Szczupak to trenerka personalna, właścicielka Studia Treningowego Dynamika Fitness przy ul. Szczecińskiej 9, gdzie od kilku lat prowadzi zajęcia m.in. z workiem bułgarskim. Chociaż początkowo worek wykorzystywany był jako element treningowy u zapaśników, z czasem zyskiwał popularność także wśród pań ćwiczących fitness, a jego ogromną zaletą jest różnorodność ćwiczeń jakie można z nim przeprowadzić.

Panie z ul. Szczecińskiej nie ograniczają się tylko do samych treningów. Najpierw swoich sił w zawodach bulgarian bag spróbowała trenerka. Już w pierwszych zawodach zdobyła w swojej konkurencji złoty medal. Na kolejny turniej (26 listopada) zabrała ze sobą swoje dwie podopieczne. Joanna Szczupak po raz kolejny była najlepsza w konkurencji Strong z workiem 8 kg - to pośredni poziom, wyżej jest tylko poziom Extreme.

- Dla moich zawodniczek był to pierwszy start na zawodach, ale od razu odniosły ogromny sukces – mówi J. Szczupak.

Obie wystartowały w kategorii Fit (dla początkujących) z workiem 5 kg. Ewelina Polewiak zajęła pierwsze miejsce, a Anna Ciechanowska-Dwornik szóste. Wszystkim paniom gratulujemy!

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie