Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Studzienka wbrew logice

Utrudniony wyjazd, a dodatkowo niezbyt fortunne usytuowanie studzienki, zagraża bezpieczeństwu przejeżdżającym samochodom, przez jedną z ulic, w centrum Gryfina.

Reklama

Pomimo, tego że ulicą Niepodległości nie przejeżdża ciągle sznur samochodów, to jednak wyjazd z jednej jej bocznych dróg należy do wyjątkowo uciążliwych. Z jednej strony natrafimy na głębokie koleiny po źle zagęszczonym kawałku drogi, z drugiej zaś, wystającą poza obręb krawężnika studzienkę.
- Nie chciałbym być w skórze właściciela samochodu, który podjechałby pod ten krawężnik - mówi Marian, jeden z kierowców parkujących przy ulicy Niepodległości, po drugiej stronie ulicy.
Trzeba uważać, aby nie podjechać za blisko, bo można uszkodzić samochód. Studzienka która tam się znajduje, wystaje na ulicę o jedną czwartą swojego obwodu. Droga i chodnik była jakiś czas temu remontowana, jednak wykonawcom nie udało się rozwiązać problemu i przesunąć studzienkę.
- Rozumiem, przepisy, odpowiednia szerokość drogi, ale zdrowy rozsadek podpowiadał, żeby tej sprawy nie tak nie zostawić. - mówi pan Marian.
Kierowcom pozostaje zachować ostrożność i pamiętać o tym miejscu, szczególnie jeśli jazda wzdłuż tej ulicy przytrafi się nam w nocy.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie