Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Strażacy z regionu przekazali Stara 266 przyjaciołom z Ukrainy [ZDJĘCIA]

Samorządy cały czas wspierają społeczność i instytucje na Ukrainie. Kolejny tego przykład napłynął z południa powiatu gryfińskiego

Reklama
Reklama

- Nasz Star 266 już na ukraińskiej ziemi. Oby służył jak najdłużej - napisali na swojej stronie druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mętnie w gminie Chojna.

Ich wóz pojechał do Murafy. To wieś na Ukrainie, w rejonie szarogrodzkim obwodu winnickiego. Podziękowania w internecie napisał tamtejszy sołtys.

- W ramach międzynarodowej współpracy między naszą społecznością a gmíną Chojna, powiat gryfiński, województwo zachodniopomorskie w Polsce, strażakom naszej gminy został przekazany kolejny samochód strażacki Star 266. W imieniu mieszkańców naszej społeczności i swoim osobiście dziękuję buristrz Barbarze Raweckiej za solidarność z Ukrainą, troskę, niezachwianą pozycję we wspieraniu naszej społeczności i za tak terminową pomoc. Twoja pomoc jest kluczowa dla naszej społeczności, ponieważ wzmacnia odporność lokalnych strażaków pracujących w walce z pożarami i nagłymi wypadkami - skomentował Oleg Litwinienko.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie