Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Strata juniorów powiększyła się

Dwie ostatnie kolejki przyniosły juniorom starszym Energetyka światełko w tunelu. Po weekendzie znów świeci oni bladziej.


Podopieczni Rafała Kaliciaka przegrali bowiem 2:1 z Flotą w Świnoujściu. Gorszą wiadomością jest jednak fakt, że główny rywal w walce o utrzymanie, czyli Świt Skolwin, nieoczekiwanie pokonał wicelidera rozgrywek, Gwardię Koszalin 2:1. Tym sposobem, zespół ze Skolwina powiększył swoją przewagę nad „Energią” do czterech punktów. Co prawda do zakończenia rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych pozostało jeszcze  osiem kolejek, lecz sytuacja robi się coraz bardziej dramatyczna. Energetyk 3 maja musi pokonać na swoim terenie Skolwin, a także punktować w innych spotkaniach, licząc na słabszą formę przeciwnika. W innym wypadku, spadek do I klasy juniorów stanie się faktem. Będzie on tym boleśniejszy, że z WLJS w tym sezonie zdegradowana zostanie tylko ostatnia drużyna.

Porażki w I klasie juniorów doznali także juniorzy młodsi Energetyka. Podopieczni trenera Artura Kujawińskiego ulegli 4:0 Dębowi Dębno, przez co spadli na szóste miejsce w tabeli. Im nie grozi jednak relegacja, gdyż mają sporą przewagę nad dołem tabeli. Z drugiej strony, Dąb znajduje się na przedostatnim miejscu…

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie