Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Służby szukały 70-latka z "balkonikiem". Bez happy endu

Dzisiaj, około godz. 8.00, stanowisko kierowania KPP w Gryfinie otrzymało zgłoszenie, że w godzinach porannych, w jednej z miejscowości na terenie powiatu, około 70-letni mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania, po czym oddalił się w nieznanym kierunku

Reklama

Jak chwilę po tym zostały poinformowane pozostałe służby (w tym m.in. straż pożarna): z uzyskanych informacji wynikało, iz mężczyzna ten, poruszający się za pomocą "balkonika", może targnąć się na swoje życie.

- Mimo natychmiastowo podjętych działań, z przykrością informuje, że życia starszego mężczyzny nie udało się uratować - przekazał nam rzecznik KPP, Jakub Kuźmowicz, przypominając, że na terenie całego kraju funkcjonują instytucje, których przedstawiciele są gotowi nieść pomoc.

- Ważne, aby osoby dotknięte depresją lub zachowaniami autodestrukcyjnymi nie pozostawały z problemem same. Wystarczy zadzwonić lub przyjść na rozmowę, w zamian uzyskując fachową poradę i wsparcie. O poradę oraz wskazanie odpowiedniej placówki można również zapytać dzielnicowego, dla którego pomoc mieszkańcom jest głównym priorytetem służby - dopowiada rzecznik KPP.

Rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy współczucia

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie