Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Rusza sprzedaż biletów na Gliptykos

W poniedziałek (10.01) rusza sprzedaż biletów na spektakl „Koncert poetycko-muzyczny w «Kawiarence pod Serduszkiem»”. Odbędzie się on w środę (12.01) o godz. 19.00. Uzyskany ze sprzedaży biletów dochód przeznaczony zostanie na WOŚP.

Reklama

Poniżej komunikat Grupy Teatralnej Gliptykos.

Kolejny raz przyłączamy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundację wesprzemy dochodem ze spektaklu „Koncert poetycko-muzyczny w «Kawiarence pod Serduszkiem»”, który zagramy w najbliższą środę 12 stycznia o godz. 19.00. Sprzedaż biletów ruszy w poniedziałek 10 stycznia od godz. 8.00 w sekretariacie Gryfińskiego Domu Kultury (ul. Szczecińska 17, tel. 91 416 25 20).

W przypadku zamówienia telefonicznego bilety należy odebrać w dniu rezerwacji – taką sytuację wymuszają na nas covidowe ograniczenia związane z liczbą widzów w sali widowiskowej domu kultury podczas przedstawienia. Od połowy grudnia ub.r. został obniżony limit do 30 proc. obłożenia, a zwiększenie tego limitu może być wyłącznie dla osób zaszczepionych. W związku z tym – dla naszego wspólnego bezpieczeństwa – bardzo prosimy naszych widzów o posiadanie paszportu covidowego. Nabywcom biletów przypominamy także, iż aktualne wytyczne dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu w sali widowiskowej GDK w okresie epidemii COVID-19 znajdują się na stronie www.gdk.com.pl. Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi procedurami i dostosowanie się do podanych tam zaleceń. SIEMA!

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie