Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Rusza sprzedaż biletów na Gliptykos

W poniedziałek (10.01) rusza sprzedaż biletów na spektakl „Koncert poetycko-muzyczny w «Kawiarence pod Serduszkiem»”. Odbędzie się on w środę (12.01) o godz. 19.00. Uzyskany ze sprzedaży biletów dochód przeznaczony zostanie na WOŚP.

Poniżej komunikat Grupy Teatralnej Gliptykos.

Kolejny raz przyłączamy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundację wesprzemy dochodem ze spektaklu „Koncert poetycko-muzyczny w «Kawiarence pod Serduszkiem»”, który zagramy w najbliższą środę 12 stycznia o godz. 19.00. Sprzedaż biletów ruszy w poniedziałek 10 stycznia od godz. 8.00 w sekretariacie Gryfińskiego Domu Kultury (ul. Szczecińska 17, tel. 91 416 25 20).

W przypadku zamówienia telefonicznego bilety należy odebrać w dniu rezerwacji – taką sytuację wymuszają na nas covidowe ograniczenia związane z liczbą widzów w sali widowiskowej domu kultury podczas przedstawienia. Od połowy grudnia ub.r. został obniżony limit do 30 proc. obłożenia, a zwiększenie tego limitu może być wyłącznie dla osób zaszczepionych. W związku z tym – dla naszego wspólnego bezpieczeństwa – bardzo prosimy naszych widzów o posiadanie paszportu covidowego. Nabywcom biletów przypominamy także, iż aktualne wytyczne dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu w sali widowiskowej GDK w okresie epidemii COVID-19 znajdują się na stronie www.gdk.com.pl. Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi procedurami i dostosowanie się do podanych tam zaleceń. SIEMA!

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie