Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Rozpoczęli budowę ronda

Na ul. Wojska Polskiego rozpoczęła się budowa nowego ronda. To brakujące ogniwo na tym szlaku należącym do Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Reklama
Reklama

- Rozpoczynamy budowę ronda przy ul. Wojska Polskiego, Krasińskiego i Kołłątaja. Zaczynamy od frezowania – wyjaśnia K. Ziętek.

W pierwszym etapie remontowy, a co za tym idzie, wyłączony będzie z ruchu wjazd z ul. Wojska Polskiego w ul. Kołłątaja. Rondo ma być gotowe jeszcze w tym roku. Wielu kierowców od dawna sugerowało, że w tym miejscu jest ono niezwykle potrzebne, ponieważ kierowcy jeżdżący główną ulicą często przekraczają w tym miejscu prędkość, a włączający się do ruchu z drogi podporządkowanej mają ograniczoną widoczność.

Na Górnym Tarasie trwają dwie inne inwestycje drogowe, czeka nas kolejny problem. Na szczęście do końca czerwca powinna zakończyć się przebudowa ul. Kolejowej. Wobec docierających do naszej redakcji informacji wyjaśniamy również, że przebudowa ul. Krasińskiego nie obejmuje jej odcinka wzdłuż domów jednorodzinnych, a ul. Asnyka nie będzie wyłączona z ruchu.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie