Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Radość wspólnego tańca

Autor: dost.

W ostatnią środę zespół taneczny Step by Step zaprosił widzów na Koncert Świąteczny. W jego ramach zespół pokazał kilka nowych układów tanecznych w Sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury.

Reklama

- Niektóre z nich grupa prezentowała podczas Mikołajek w Pałacyku pod Lwami, ale dopiero teraz licznie przybyła  publiczność  mogła je zobaczyć w odpowiedniej oprawie kostiumowej i technicznej – informuje Katarzyna Pawlak, instruktor zespołu.

Poza niezwykle udanymi pokazami obecnie trzech działających grup pod wspólnym szyldem Step by Step, na scenie w ramach niespodzianki dla młodych tancerzy prezentował się Teatr Tańca Ego Vu. Tradycją stało się także występowanie na scenie przy okazji koncertu grupy złożonej z mam młodych tancerzy. Po raz kolejny panie zaskoczyły umiejętnościami i niezaprzeczalną kondycją. Mamy tancerzy własnoręcznie przygotowały także wypieki domowe, a w czasie koncertu został zorganizowany kiermasz wyrobów pracowni plastycznych działających przy Gryfińskim Domu Kultury.

- Gratuluję tancerzom wspaniałych efektów ciężkiej pracy oraz radości podczas występów na scenie. Podziękowania kieruję także do rodziców, którzy od lat dbają, by prezentacje ich dzieci stały na jak najwyższym poziomie – kończy K. Pawlak.


Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie