Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Przygotowali transport darów, które pojadą do Ukrainy [GALERIA]

Kolejny transport, skompletowany ze zbiórek od mieszkańców gminy Gryfino, pojedzie na Ukrainę. Cały czas trwa też zbiórka pieniędzy dla mieszkańców ogarniętego wojną kraju

Reklama

Dary przygotowali pracownicy Referatu Spraw Społecznych UMiG, Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Gryfino i funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Gryfinie przygotowali.

- To odzieży dla Ukrainy, która pochodziła ze zbiórek od mieszkańców gminy. Transport, za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, zostanie przewieziony w miejsca najbardziej dotknięte konfliktem zbrojnym - mówią organizatorzy.

Ponadto cały czas trwa zbiórka publiczna (2022/1115/OR pod nazwą "Gmina Gryfino dla Ukrainy") utworzona przez gminę Gryfino w porozumieniu z Ochotniczą Strażą Pożarną w Radziszewie.

- Wpłat w walucie polskiej można dokonywać na konto: Bank Spółdzielczy Ziemi Szczecińskiej Oddział w Gryfinie, 19 9377 0000 0008 3218 2000 0040 z dopiskiem "Ukraina". Zachęcamy do udziału, liczy się każda pomoc – mówi Andrzej Wiśniewski z Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gryfinie.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie