Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Przeprowadzili akcję profilaktyczną, żeby "Ferie były bezpieczne" [GALERIA]

Od 17 do 21 stycznia prowadzone były działania profilaktyczne o tematyce: "Bezpieczne ferie zimowe 2022 w Gminie Gryfino"

Reklama

Jak mówią organizatorzy z Referatu Spraw Społecznych i Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego, celem akcji skierowanej w szczególności do dzieci i młodzieży były działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych.

- Działania prowadzono przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie oraz Straży miejskiej w Gryfinie. Dzieci doposażano w elementy odblaskowe zakupione z budżetu Gminy Gryfino oraz otrzymują kolorowanki broszurki i plakaty o tematyce: "Bezpieczna zima", "Zimowe zagrożenia", "Czad i ogień obudź czujność" - mówi Andrzej Wiśniewski.

Akcję zrealizowano zgodnie z zaleceniami Wojewody Zachodniopomorskiego dla organów administracji rządowej w województwie oraz samorządu terytorialnego w sprawie działań na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego, w aspekcie trwania stanu epidemii wywołanego wirusem Sars Cov-2 w województwie zachodniopomorskim.

 

 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie