Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Przedświąteczne kiermasze

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Coraz więcej placówek organizuje okolicznościowe przedsięwzięcia, na które zapraszają wszystkich chętnych.

Rady rodziców i pedagogiczna z Zespołu Szkół w Gryfinie organizują Świąteczny Kiermasz Ciast.

W najbliższą niedzielę, 14 grudnia od godz. 10.00 do 15.00 w siedzibie placówki przy ul. Iwaszkiewicza 70 będzie można zakupić domowe wypieki rodziców uczniów szkoły. Tego dnia zostanie także uruchomiona specjalna kawiarenka, w której będzie można napić się kawy i herbaty. W ramach inicjatywy powstaną także stoiska z rękodziełem, biżuterią i dekoracjami świątecznymi. Organizatorzy kiermaszu zapraszają chętnych wystawców do wykupienia stoiska za symboliczną kwotę. W tej sprawie należy kontaktować się z

Dochód ze sprzedaży ciast, wynajmu stoisk oraz dobrowolne darowizny zasilą konto Rady Rodziców Przy Zespole Szkół w Gryfinie.

Z kolei do 20 grudnia można odwiedzać Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany w Świetlicy Wiejskiej w Drzeninie. Placówkę można odwiedzać codziennie w godzinach od 13.00 do 20.00. Autorami przepięknych ozdób świątecznych są wychowankowie świetlic wiejskiej i działającej tam równolegle świetlicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie