Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

- Proszę, pomóż mi znów chodzić - mówi Wojtek, który zbiera pieniądze na protezę

Wojtek to zaledwie 21-letni chłopak, dla którego proteza jest jedyną szansą na samodzielność. Trwa zbiórka, ale czas ucieka, a do zebrania pełnej kwoty brakuje jeszcze wiele...

Reklama

- Mam na imie Wojtek , mam 21 lat i kocham życie! tym bardziej że omal go nie straciłem...Gdy sie obudziłem nie miałem nogi. Dziś żyje i marze o samodzielnosci. Nie doceniamy jej, póki jej nam nie odbiorą.

Jestem jeszcze młody miałem pasje i plany-wokół motoryzacji toczyło sie moje życie. Byłem wolny i szcześliwy aż do dnia wypadku. O tym że żyje dawał znać głuchy odgłos maszyn podtrzymujących życie.

Ale wtedy o tym nie wiedziałem. Mój świat sie zawalił, przecież miałem tyle planow. Nigdy nie przypuszczałem, że spotka mnie utrata niezależności.

Ciężko sie z tym pogodzić, chciałbym wrocic do swoich pasji, mieć prace, realizować życiowe plany. Wiem, że przede mną dużo pracy, lecz bez odpowiednio dopasowanej protezy, której NFZ nie refunduje, nie mam szans na normalne życie.

Jestem zmuszony prosić o pomoc, gdyż sam nie zdołam uzbierać potrzebnej kwoty.Przeżyłem i dostałem szanse której nie chce zmarnować.

 

Wspomóc Wojtka można TUTAJ 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie