Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Prezentacja kandydatów do rady miejskiej Gryfina

Zdjęcia i opisy osób ubiegających się o mandat radnego w Gryfinie

Reklama
Poniższe zestawienie sporządziliśmy na podstawie informacji otrzymanych od komitetów. Bezpartyjny Blok Samorządowy nie dostarczył zdjęć kandydatów, komitet Uczciwe Gryfino nie dostarczył ani zdjęć, ani opisów
OKRĘG 1 Flisacza, Łączna, Pionierów, Szczecińska (GDK)
OKRĘG 2 Chrobrego (33, 50-54), Krzywoustego, Garbarska, Grunwaldzka, 1 Maja, Słowiańska, Sprzymierzonych, Targowa (Przedszkole nr 2)
OKRĘG 3 Bałtycka, Energetyków, Kościelna (numery nieparzyste), Nadodrzańska, Piastów (numery parzyste od 6 i nieparzyste), Kościuszki (Przedszkole nr 4)
OKRĘG 4 Chrobrego (parzyste 2-38 i nieparzyste 1-19), Kościelna (parzyste), Niepodległości, Parkowa, Piastów (nr 4) (Zespół Szkół Ogólnokształcących)
OKRĘG 5 Rapackiego, Armii Krajowej (parzyste 2-10), Ks. Popiełuszki, Łużycka (parzyste 2-34 i nieparzyste 1-29), Sportowa, Łokietka, Żołnierzy Wyklętych (Szkoła Podstawowa nr 1)
OKRĘG 6 Łużycka (parzyste 36-82 i nieparzyste 31-87), Mieszka I, Podgórna, Witosa, Wodnika (Szkoła Podstawowa nr 1)
OKRĘG 7 Brzozowa, Czechosłowacka, Generała Andersa, Łużycka (parzyste od 84 do końca i nieparzyste od 89 do końca), Wierzbowa, Topolowa (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2)
OKRĘG 8 Mickiewicza, Fredry, Armii Krajowej (parzyste od 12 do końca i nieparzyste), Artyleryjska, Prusa, Miłosza, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Słowackiego, Kwiatowa, Lechicką, Letnia, Reja, 9 Maja (od 15 do końca), Ogrodowa, Okrężna, Pogodna, Słoneczna, Wyspiańskiego, Żeromskiego, Reymonta, Krasińskiego (nieparzyste 1-11a i parzyste 2-38) (Przedszkole nr 5)
OKRĘG 9 Asnyka, Krasińskiego (parzyste 40-66 i nieparzyste 13-27) (Przedszkole nr 3)
OKRĘG 10 Jana Pawła II, Iwaszkiewicza (nieparzyste 15-25 i parzyste 30-66), Krasińskiego (parzyste 68-110) (Zespół Szkół w Gryfinie)
OKRĘG 11 Iwaszkiewicza (nieparzyste 1-7), 11 Listopada (od 100 do końca), Krasińskiego (nieparzyste 33-135) (Biblioteka Publiczna Filia Górny Taras)
OKRĘG 12 Kolejowa, 11 Listopada (2-28 i 64-80), 9 Maja (5-13), Konopnickiej (Szkoła Podstawowa nr 2)
OKRĘG 13 9 Maja (1-2), Iwaszkiewicza (nieparzyste 9 -13 i parzyste 2-28), 11 Listopada (30 -62 i 82-88), Wojska Polskiego (numery parzyste), Krasińskiego (nieparzyste 137-151) (Szkoła Podstawowa nr 2)
OKRĘG 14 Limanowskiego, Kołłątaja, Krótka, Kujawska, Mazowiecka, Mazurska, Opolska, Orląt Lwowskich, Podlaska, Pomorska, Przytulna, Staszica, Śląska, Wojska Polskiego (numery nieparzyste), Fabryczna, Rybacka, Wodna, Zielna (Przedszkole nr 1)
OKRĘG 15 Czepino, Nowe Brynki, Raczki, Stare Brynki, Żabnica (Świetlica Wiejska w Czepinie)
OKRĘG 16 Chlebowo, Daleszewo, Łubnica, Radziszewo (Szkoła Podstawowa w Radziszewie)
OKRĘG 17 Drzenin, Gardno, Wysoka Gryfińska (Zespół Szkół w Gardnie)
OKRĘG 18 Borzym, Dołgie, Mielenko Gryfińskie, Parsówek, Sobiemyśl (Świetlica Wiejska w Dołgich)
OKRĘG 19 Chwarstnica, Osuch, Sobieradz, Wełtyń, Wirów, Wirówek (Świetlica Wiejska w Wełtyniu)
OKRĘG 20 Krajnik, Krzypnica, Pastuszka, Nowe Czarnowo (Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie)
OKRĘG 21 Bartkowo, Pniewo, Steklinko, Ciosna, Gajki, Steklno, Śremsko, Włodkowice, Zaborze, Szczawno, Żórawie, Żórawki (Lokal usługowy w Pniewie ul. Gryfińska 20 A)
Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie