Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Premierowe spektakle EGO VU

20 i 21 maja odbędą się tradycyjne koncerty gryfińskiego Teatru Tańca EGO VU, na którym zaprezentowane zostaną premierowe spektakle. Można już nabyć bilety na to wydarzenie!

Reklama

Chyba nikomu w Gryfinie, kto interesuje się ofertą kulturalną, nie trzeba przedstawiać grupy tancerzy występujących pod szyldem EGO VU (dawniej Vogue). Zespół działa nieprzerwanie od 31 lat, będąc aktywnym animatorem sztuki tanecznej. Dzięki jego sukcesom Gryfino stało się widocznym punktem na krajowej mapie tańca współczesnego.

- W zeszłym roku Teatr obchodził jubileusz 30-lecia działalności, a od ponad 20 lat organizuje koncerty prezentujące premierowe spektakle – mówi nam Eliza Hołubowska, prowadząca EGO VU, ale również główna choreografka zespołu.

Pod koniec mają zobaczymy nie tylko nowe układy. Tradycyjnie w repertuarze urodzinowych koncertów znajdują się historyczne choreografie powstałe na przestrzeni lat.

- Tak będzie i w tym roku. Ponadto koncertom towarzyszyć będą wystawy malarskie i fotograficzne – dodaje E. Hołubowska.

EGO VU przygotowało dwa bliźniacze koncerty (20.05 oraz 21.05), dając możliwość wybrania dogodnego terminu dla widzów. Oba rozpoczną się o godz. 19.00 w Gryfińskim Domu Kultury. Bilety za 25 zł dostępne są w sprzedaży on-line (www.gdk.com.pl, zakładka – kup bilet).

Gazeta Gryfińska oraz portal gryfinska.pl pełnią patronat medialnym nad zapowiadanymi koncertami. Wraz z tancerzami EGO VU serdecznie zapraszamy na to nieprzeciętne wydarzenie.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie