Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Premiera filmu "Bezpieczne wakacje"

źródło: dost
źródło: dost

W ramach działań ,,Bezpieczne wakacje 2021” funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnie przeprowadzili działania profilaktyczne, zapoczątkowane jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego. W dniu 22 czerwca 2021 r. o godz. 9.00 odbyła się premiera autorskiego filmu zrealizowanego przez policjantów komisariatu, młodzież z Grupy Ratowniczej w Chojnie oraz wsparciu Miasta i Gminy Chojna.

Reklama

W przedsięwzięcie  zaangażowani byli dzielnicowi Rewiru Dzielnicowych, a w szczególności dzielnicowy rejonu miejskiego z Chojny.

Premiera filmu odbyła się w SP nr 2 w Chojnie i została połączona z prelekcją dotyczącą zasad bezpieczeństwa, pokazem pierwszej pomocy oraz przekazywaniem materiałów profilaktycznych min. ulotek i specjalnie zaprojektowanych przez Urząd Miasta i Gminy Chojna plakatów

Dzień przed premierą płyty z nagranym filmem oraz plakaty zostały przekazane do wszystkich szkół Gminy Chojna, w których we własnym zakresie placówki przeprowadzą działania profilaktyczne, jeszcze przed „ostatnim dzwonkiem”, ogłaszającym przerwę wakacyjną.

Cieszymy się, że wspólna inicjatywa została tak pozytywnie odebrana przez uczniów, ich rodziców oraz większość mieszkańców gminy i powiatu.

Na pilotażowe spotkanie w SP nr 2 zostali zaproszeni przedstawiciele lokalnych mediów, a materiały z premiery filmu i podjętych działań profilaktycznych można zobaczyć: TUTAJ.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie