Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Prawie wszystkie dzisiejsze mecze odwołane

Foto: Zbigniew Włodarczyk
Foto: Zbigniew Włodarczyk

Zima zaskoczyła ligowców. Obfite opady śniegu sprawiły, że odwołane zostały niemal wszystkie dzisiejsze spotkania ligowe

Reklama

Kto czekał na ostatnią ligową kolejkę, musiał obejść się smakiem. Od samego rana, gdy śnieżny puch pokrył boiska i stadiony, kluby z regionu komunikowały - za pośrednictwem mediów społecznościowych - że ich mecze nie dojdą do skutku.

Zrobiły to nie tylko małe kluby wiejskie, ale również te mieszczące się w miastach, jak choćby gryfiński Energetyk. To samo w Chojnie, gdzie miało dojść do historycznych derbów gminy pomiędzy liderującą Odrą a beniaminkiem z Nawodnej. W okręgówce doszło tylko do jednego spotkania. Morzycko Moryń, w iście hokejowej scenerii, pokonało 5:4 Orła Grzędzice.

Ponadto już dzisiaj ogłoszono, że odwołane zostały jutrzejsze mecze m.in. Łabędzia Widuchowa, Odrzanki Radziszewo, Chrobrego Lisie Pole i Orła Trzcińsko-Zdrój. W przypadku Wichra Steklno decyzja zapadnie jutro rano.

Sobotnie oraz niedzielne spotkania zostaną prawdopodobnie rozegrane wiosną, tydzień przed pierwszą kolejką rundy rewanżowej.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie