Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Prace na Górce Miłości [VIDEO]

Trwa kolejna rewitalizacja Górki Miłości. Gmina Gryfino pozyskała na ten cel środki z funduszy norweskich. Firma ze Stargardu za 378 tys. zł wykona m.in. mostek drewniany nad wąwozem o długości 30 m., który łączyć będzie Plac Zakochanych z resztą Górki Miłości. Wykonano już m.in. schody od strony ul. Armii Krajowej, tuż przy przejeździe kolejowym, a także barierki przy wejściu ziemnym od strony ronda im. ks. Jana Palicy. Więcej informacji w filmie.

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (2)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
 1. Daniel

  (1 komentarz) 4 0

  Tam w miejscu tzw. wieży ciśnień (pompa wody) powinna stanąć wieża widokowa. Wystarczy tylko nad drzewa ją wypuścić. Widać by było całe nasze miasto, między-odrze aż do Gartz i Schwedt. A w gratisie całą panoramę Szczecina (od suwnic portowych, centrum, Pomarzany i zachodnie śródmieście miasta Szczecin. Wiem, że jest to ważny punkt bo znajduje się tam pompa wody. Można postawić tam monitoring i ochronę z tej samej firmy co na PKP (niech się panowie wspierają). Infrastruktura w sumie jest. Blisko PKP, PKS. Parking wzdłuż torów jest. Skwerek z ławkami jest. Blisko są służby mundurowe i punkt medyczny. Auto reklama na miasto jak znalazł. Wszystko by było stamtąd widać. Wieżę można zrobić z lekkich komponentów. Na pewno nie jest taka droga, a jakie dałoby to miastu korzyści, jako region turystyczny. Co o tym myślicie ?

  Odpowiedz Zgłoś
 2. Piorun

  Piorun

  (99 komentarzy) 1 0

  Każdy tego typu pomysł warto rozważyć p. Danielu. Wieża w Widuchowej pokazała, że można na tym robić biznes i budować promocję.

  Odpowiedz Zgłoś

Logowanie