Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Powiat próbuje ratować schody

Autor: Zbigniew WŁodarczyk

Niedawno pisaliśmy o fatalnym stanie tych schodów, zagrażającym bezpieczeństwu korzystających z nich pieszych. Po naszej interwencji obwiedziono je biało-czerwoną taśmą

Reklama

Zapomniane schody zlokalizowane są na Górnym Tarasie, obok budynku wielorodzinnego przy ul. 11 Listopada 16 ABC. Znajdują się w granicach nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Gryfińskiego.

Kiedy pisaliśmy o nich poprzednio, Anna Nikitińska z Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Nadzoru Właścicielskiego w Starostwie Powiatowym informowała nas, że Powiat rozważa zasadność zachowania przedmiotowych schodów i z tego względu nie wskazała konkretnej daty ich remontu. Ten jednak właśnie się rozpoczął, prace mają potrwać 2-3 dni.

Z uzyskanych w starostwie informacji wynika, że to prace doraźne, aby po schodach można było się bezpiecznie poruszać. Powiat prawdopodobnie ponownie będzie starał się o to, aby Spółdzielnia Mieszkaniowa Regalica je przejęła, znajdują się bowiem dosłownie przy bloku zarządzanym przez tę spółdzielnię.

red.


.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie