Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Posłanka Kotula będzie gościem dzisiejszej "Kropki nad i"

Wywiad, którego udzieliła Onetowi Katarzyna Kotula, znalazł się na czołówkach niemal wszystkich polskich mediów

Reklama

Portale internetowe i stacje telewizyjne od samego poranka informują o oskrażeniach, które pod adresem prezesa Polskiego Związku Tenisowego wysnuła posłanka.

- Byłam dzieckiem, 13-, a potem 14-letnią dziewczynką z blond lokami. A on - dziś to wiem na pewno - był seksualnym predatorem - powiedziała Katarzyna Kotula.

Gryfinianka będzie dziś gościem Moniki Olejnik w programie "Kropka nad i". Początek o godzinie 20.00 w TVN24. Artykuł Onetu można natomiast przeczytać TUTAJ.

 

 

 

Reklama

Komentarze (6)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
 1. AleksyWoźnica

  (4 komentarze) 1 9

  psycholog potrzebny temu dziecku

  Odpowiedz Zgłoś
 2. Miki

  Miki

  (40 komentarzy) 3 0

  Panie Aleksy, a jeśli faktycznie do tego doszło? Faktycznie to wówczas było dziecko! Jeśli ktoś ma wątpliwości to niech sprawą zajmie się sąd i orzeknie, kto mówi prawdę.

  Odpowiedz Zgłoś
 3. AleksyWoźnica

  (4 komentarze) 0 5

  Miki: Panie Aleksy, a jeśli faktycznie do tego doszło? Faktycznie to wówczas było dziecko! Jeśli ktoś ma wątpliwości to niech sprawą zajmie się sąd i orzeknie, kto mówi prawdę.
  Człowieka znam jak zaczynał w Gryfinie trenować i sukcesy jego i jego żony co co zrobił dla tenisa Gryfińskiego grałem wtedy w piłkę ręczną , mieliśmy częste kontakty na stadionie, co do tego co się działo na treningach nie wiem nikt wtedy i przez następne 30 lat nic nie mówił , obecnie jest moda na "pedofilię" i udupianie ludzi BTW czemu pedofil Roman Polański i Woody Allen nie siedzą ??? Co do tej pani jak chce zabłysnąć to niech się brokatem posypie ??? do dziś nie pamiętała co się działo ??? czy dopiero jak niemcy to jej się przypomniało o tym ,że gdzieś co ś ktoś ????? sądy polańskiego osądziły a nasze ROTFL pozdrawiam

  Odpowiedz Zgłoś
 4. rafał

  rafał

  (75 komentarzy) 3 1

  "Człowieka znam jak zaczynał w Gryfinie trenować i sukcesy jego i jego żony co co zrobił dla tenisa Gryfińskiego..." To dobra rodzina była, cicha spokojna, dzień dobry mówili i w kościele widywani. No muszą być niewinni.

  Odpowiedz Zgłoś
 5. rafał

  rafał

  (75 komentarzy) 3 0

  rafał: "Człowieka znam jak zaczynał w Gryfinie trenować i sukcesy jego i jego żony co co zrobił dla tenisa Gryfińskiego..." To dobra rodzina była, cicha spokojna, dzień dobry mówili i w kościele widywani. No muszą być niewinni.
  To sarkazm, żeby nie było.

  Odpowiedz Zgłoś
 6. Miki

  Miki

  (40 komentarzy) 0 1

  AleksyWoźnica: Człowieka znam jak zaczynał w Gryfinie trenować i sukcesy jego i jego żony co co zrobił dla tenisa Gryfińskiego grałem wtedy w piłkę ręczną , mieliśmy częste kontakty na stadionie, co do tego co się działo na treningach nie wiem nikt wtedy i przez następne 30 lat nic nie mówił , obecnie jest moda na "pedofilię" i udupianie ludzi BTW czemu pedofil Roman Polański i Woody Allen nie siedzą ??? Co do tej pani jak chce zabłysnąć to niech się brokatem posypie ??? do dziś nie pamiętała co się działo ??? czy dopiero jak niemcy to jej się przypomniało o tym ,że gdzieś co ś ktoś ????? sądy polańskiego osądziły a nasze ROTFL pozdrawiam
  Pełna zgoda z tym, że trochę zbyt późno. Ale trudno postawić się w pozycji ofiary, nie wiem co ona czuje. Nie mi o tym decydować. Łatwo też rzucić oskarżenia. Dlatego sprawa powinna być zbadana i wyjaśniona.

  Odpowiedz Zgłoś

Logowanie