Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Wysoka porażka Energetyka na koniec rundy

Piłkarze Energetyka Gryfino rozegrali dzisiaj ostatni mecz rundy jesiennej. Nie zdołali poprawić swojego położenia

Ze względu na kwarantannę, której poddanych została grupa juniorów KSE, spotkanie z Osadnikiem Myślibórz zostało odwołane. Działacze z Gryfina chcieli rozegrać mecz wiosną, ale nie zgodziła się na to druga strona. Rywal wyznaczył termin na sobotę 27 listopada i nie przekonał ich nawet fakt, że tego dnia Energetyk organizuje "Turniej Pokoleń".

Gospodarze z Myśliborza nie wykazali się też gościnnością. Osadnik pokonał dziś Energetyk 5:0. Co ciekawe, do przerwy było tylko 1:0. Worek z bramkami rozerwał się w drugiej połowie, a dokładniej od 65 minuty, gdy sędzia pokazał po czerwonej kartce zawodnikom obu drużyn. Stało się to przy wyniku 2:0. Kolejne bramki Osadnik zdobył w ostatnim kwadransie.

Więcej w kolejnym wydaniu Gazety Gryfińskie.