Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Pomóż tańcząc!

Autor: dost.

Już niedługo odbędzie się charytatywny maraton Zumby. Podczas jego trwania zbierane będą pieniądze na wyposażenie sali w sprzęt do wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w przedszkolu nr 4

Reklama

W Gryfinie odbędzie się kolejny maraton Zumby. Tym razem jednak, podczas jego trwania będzie można pomóc przedszkolakom.

- Będą zbierane pieniądze na wyposażenie sali w sprzęt do wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w przedszkolu nr 4 – informuje Paulina Radke.

Organizatorzy zapraszają nie tylko osoby chcące wziąć udział w maratonie.

- Trybuny będą otwarte, więc można będzie przyjść i zakupić kawę, lub ciasto i przyłączyć się do zbiórki na szczytny cel – mówi Paulina Radke.

Instruktorzy, którzy poprowadzą imprezę: Dominika Wójcikiewicz, Ada Litra, Krystian Kisielewski, Iza Karapulka, Ania Dadeło, Paulina Radke, oraz gość specjalny Łukasz Grabowski, który jest uznawany za jednego z najlepszych instruktorów w Polsce. Organizatorami wydarzenia są Paulina Radke z Zumbomani, oraz przedszkole nr 4 w Gryfinie. Maraton odbędzie się w Zespole Szkół przy ul. Iwaszkiewicza 70 w Gryfinie, w sobotę, 25 kwietnia o godzinie 17:00.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie