Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Pomagaj, Wypoczywaj, Tankuj. Kolejni laureaci

Trwa konkurs stacji paliw An-Mar. Poniżej przedstawiamy listę kolejnych laureatów.

Reklama

W 6. edycji konkursu stacji paliw An-Mar laureatami zostali:
• nagrodę główną w postaci dwudniowego pobytu dla czterech osób w Międzyzdrojach wygrał Tadeusz Ignatowicz
• voucher 200 zł na tankowanie dowolnego paliwa wygrał Tomasz Krysiak.
• voucher 100 zł na tankowanie dowolnego paliwa wygrał Kacper Olszewski.
• vouchery na myjnię bezdotykową o wartości 50 zł wygrali: Robert Kalinowski, Dawid Kornas, Kamil Malec, Wojciech Wręczycki.
Stacja paliw An-Mar gratuluje wszystkim laureatom. Kolejne losowanie już 19 lipca.

 

„Pomagaj, Wypoczywaj, Tankuj” to nie tylko comiesięczne losowania atrakcyjnych nagród dla osób, które tankują na naszej stacji. Priorytetem akcji jest pomoc, dlatego przez dwanaście miesięcy pomożemy dwunastu różnym osobom.

- Tankując na Stacji Paliw An-Mar z każdego litra paliwa 1 gr trafia dla osoby potrzebującej, a równowartość uzbieranej kwoty dodatkowo dołożymy od siebie czyli docelowo z każdego litra do osoby potrzebującej przeznaczymy 2 gr – mówi Marcin Jangas, właściciel firmy An-Mar, dodając, że na stacji paliw zawsze jest puszka na datki dla danej osoby.

Od 19 maja do 19 czerwca zbierano środki dla Jakuba Znojka.

- Zebraliśmy 1140 zł i do tego drugie tyle dokłada AnMar, więc wpłata dla Jakuba wyniesie 2280 zł. Do tego pełna puszka datków, które zbieraliśmy na stacji – mówi M. Jangas.

 

Dla Abigail

Tymczasem od 19 czerwca do 19 lipca stacja An-Mar zbiera będzie środki dla Abigail Skupińskiej.

- W dniu wypadku Abi miała tylko 20 lat. Mieszkała w Anglii, gdzie rozpoczęła studia. Była bardzo związana ze swoją rodziną. Na okres wakacji wróciła do Polski i podjęła sezonową pracę w Niemczech. 21 września 2010 roku czas się na chwilę zatrzymał. Nie spodziewaliśmy się, że to może być najgorszy dzień w jej życiu… I w naszym. Abigail wracając z pracy do naszego domu wraz ze swoją siostrą uległa poważnemu wypadkowi. Na remontowanym odcinku drogi samochód jadący z ogromną prędkością na przeciwległym pasie podniósł pył, przesłaniając w ten sposób widoczność. W konsekwencji córka zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Wypadek zniszczył zdrowie tak młodej dziewczynie. Największe piętno na życiu córki odcisnął uraz mózgowo-czaszkowy, dający o sobie znać każdego dnia. Szpital i walka o życie. Stan był na tyle krytyczny, że lekarze orzekli śmierć mózgu. Nie zgodziliśmy się na pobranie organów, podjęliśmy walkę. Abi przeżyła i jest z nami. Czy kiedyś usłyszymy jej głos? Czy wypowie upragnione słowo mama lub tata? Tego nie wie nikt. Pewne jest jednak to, że nie poddaliśmy się 11 lat temu, nie poddamy się i teraz. By zagwarantować córce godne życie, potrzebujemy ogromnego wsparcia. Abigail zakwalifikowała się na kompleksową rehabilitację oraz do operacji korekcji stawu skokowo-goleniowego. Zależy nam, by to się udało. Wiemy, że taki zabiegi i rehabilitacja posłużą przywróceniu maksymalnej mobilności, a także stworzą komfort funkcjonowania w najbliższym otoczeniu. Bardzo prosimy o pomoc. Nie chcemy, żeby wysiłek, który już włożyła, poszedł na marne. Każda złotówka jest szansą na powrót do zdrowia - napisała pani Mariola, mama Abigail.

---

Atrakcyjne nagrody w comiesięcznych losowaniach!

  • 1xdwudniowy pobyt w apartamentach Bel Mare w Międzyzdrojach dla 4 osób (z dostępem do basenu, sali zabaw oraz salonu gier komputerowych dla dzieci),
  • 1x200zł na tankowanie dowolnego paliwa,
  • 1x100zł na tankowanie dowolnego paliwa,
  • 4x50zł do wykorzystania na mycie aut (wielokrotne mycie, kwota będzie pomniejszana aż do wyczerpania kwoty 50 zł).

Dotychczas organizator informował, że nagrodą roczną, w której losowaniu wezmą udział uczestnicy całorocznej akcji, będzie czterodniowy pobyt w terminie 27-31.12.2022 r. w nowo wybudowanym Hotelu Bergo Mercure Szklarska Poręba. Pewnym jest już, że wspomniana nagroda będzie jeszcze bardziej atrakcyjna – szczegóły wkrótce. Warunkiem uczestnictwa jest zatankowanie jednorazowo minimum za 200 zł oraz wpisanie się na listę uczestników konkursu.

Stacja Paliw An-Mar znajduje się w Gryfinie przy ul. Łużyckiej 134g. Oferujemy najwyższej jakości paliwa za zazwyczaj najniższą cenę w okolicy. Myjnia bezdotykowa: 5 programów mycia, pachnąca piana, najdłuższe mycie w mieście 1 zł = 1 min. Jedyny w mieście odkurzacz turbinowy!

Zapraszamy. Razem zrobimy więcej. Losowania nagród zawsze 19 dnia każdego miesiąca o godz. 19.00.

---

artykuł sponsorowany

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie