Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Policja wystawia mandaty za brak maseczek

Nawet podczas zakupów redaktor lokalnej gazety może wpaść na interesujący temat. A przynajmniej taki "ku przestrodze"

Reklama

Spacerując między sklepowymi półkami byliśmy dziś świadkami interwencji policjantów. Dwoje funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie weszło do jednego z dyskontów wyszukując osób, które nie nosiły maseczek.

Jak widać na załączonej fotografii (otrzymaliśmy zgodę na jej publikację), pierwszy łup padł już przy samych drzwiach wejściowych. Można nawet stwierdzić, że młoda para z dziećmi wpadła wprost w sidła policji.

- Tym razem skończyło się na upomnieniu, ale kilka dni temu również nie miałem nałożonej maseczki i policjant chciał wlepić mi mandat. Nie przyjąłem i dostałem wczoraj wezwanie na komendę - skomentował pan Maciej.

Tak, czy owak, wychodząc na weekendowe zakupy bez maseczki na nosie, miejcie na uwadze, że możecie wrócić do domów lżejsi nie tylko o rachunek opłacony przy kasie.

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
  1. Piorun

    Piorun

    (83 komentarze) 0 0

    Rozporządzenia, konstytucja, wolność, prawa, no ile tego jeszcze można słuchać. Życie w społeczeństwie to też odpowiedzialność. Załóż maseczkę jeden z drugim, nie z poczucia obowiązku, ale z szacunku do innych. Ludzie umierają i to nie są jakieś wymysły zwolenników szczepionek, Billa Gatesa czy ministra zdrowia, tylko fakty.

    Odpowiedz Zgłoś

Logowanie