Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Podpisano umowę na budowę hali. Kordylasiński atakował władze Gminy [VIDEO]

W UMiG Gryfino doszło do podpisania umowy pomiędzy Gminą Gryfino, a firmą Moris Polska na budowę hali widowiskowo-sportowej przy ul. Niepodległości w Gryfinie. W pewnym momencie plany budowy hali zeszły na dalszy plan, po tym jak właściciel portalu igryfino.pl (mieszkaniec Cedyni) pytaniami starał się zdyskredytować wiceburmistrza Gryfina

Reklama

- Czy był pan u drugiego oferenta w Szczecinie i prosił się o wycofanie z przetargu? – zapytał cedynianin redagujący igryfino.

- Rewelacji, które pan publikuje nie zamierzam komentować. Tak często polegają one na nieprawdzie, tak często pan manipuluje moimi wypowiedziami – odpowiedział na pytanie o procedury przetargowe wiceburmistrz Tomasz Miler. Przerwał mu burmistrz Gryfina:

- Ja panu odpowiem, bo jestem burmistrzem Gminy Gryfino. Czytałem różnego rodzaju rozważania na pana portalu. Nie zgadzam się z nimi. Są one oderwane od rzeczywistości. Nie polegają na prawdzie. Prosimy, aby nie wprowadzać społeczności w błąd. Zachęcam do przeglądania naszych dokumentów. […] Dzisiaj mamy wielki sukces, przystępujemy do budowy hali sportowej w Gryfinie oczekiwanej przez mieszkańców Gryfina od dziesiątków lat, co będzie zrealizowane w okresie jednego roku – odpowiedział Mieczysław Sawaryn.

- Rzucając takie oskarżenia w stronę któregokolwiek z urzędników informuję pana, że narusza pan przepisy prawa. Nie wolno tak robić, dlatego, że nie ma pan ku temu żadnych podstaw – dodał z kolei wiceburmistrz Paweł Nikitiński.

Pełne wypowiedzi w materiale video poniżej. W najbliższym wydaniu Gazety Gryfińskiej wywiad z przedstawicielem firmy, która już we wrześniu rozpocznie pierwsze prace przy budowie hali sportowej. Inwestycja oddana zostać ma najpóźniej 30 listopada 2019 r.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie