Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Podczas majówki popływasz na desce z wiosłem!

Członkowie klubu sportowego Windsurfing Flying School odwiedzili nasze nabrzeże i zapraszali na majówkę. W czasie Dni Gryfina będzie możliwość spróbowania swoich sił w mało znanym w Polsce sporcie – SUP.

Mieszkańcy naszego miasta podczas Dni Gryfina będą mieli okazję spróbować swoich sił w Stand Up Paddle, czyli w wiosłowaniu w pozycji stojącej. Jest to coraz bardziej popularny sport wodny. Pierwszego maja pod okiem instruktorów będzie można poznać uroki Międzyodrza z perspektywy wody, przemierzając je za pomocą deski i wiosła.

- Międzyodrze moim zdaniem jest najfajniejszym miejscem w Polsce do uprawiania tego sportu – przyznaje Szymon Dominiak-Górski z Klubu Sportowego Windsurfing Flying School. – Podczas majówki na początku odbędzie się pokaz sprzętu oraz omówienie jak z niego korzystać. Planujemy dwie godzinne sesje, podczas których mieszkańcy będą mogli popływać – dodaje.

Jeżeli ktoś ma poniżej 18 lat, musi przyjść z rodzicami. Członkowie klubu planują również spływ z Mescherin do Gryfina kanałami Międzyodrza.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszych odwiedzin członków klubu sportowego Windsurfing Flying School.

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie