Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Po naszej interwencji naprawili chodnik

Naprawiona część chodnika przy ul. Sportowej
Naprawiona część chodnika przy ul. Sportowej Autor: Kamil Miler

Sześć dni temu, po raz kolejny napisaliśmy o fatalnej jakości chodnika przy ul. Sportowej. Dziś zyskuje on nowe oblicze...

Reklama
Reklama

- Na nic bowiem apele, waśnie, artykuły, listy - chodnik będzie koślawy i już. Po co kręcić się, łazić w kierunku plaży miejskiej, obiektów sportowych - z ironią napisaliśmy 3 lutego, wrzucając zdjęcie nierównych płyt chodnikowych przy ul. Sportowej, tuż przy boisku i kortach.

Kilka dni później prace w tym miejscu rozpoczęła ekipa remontowa PUK. Nie wszystkim uśmiechało się kopać w mrozie, co dało się słyszeć przechodząc w pobliżu, ale dzięki bohaterom z PUK-u, ważny szlak pieszy w naszym mieście zyska nowe oblicze, nie będąc już pięknym inaczej. Pojawiły się przy nim nawet ławki.

Jak przekazał Mariusz Andrusewicz, naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju w UMiG, póki co położono poprawiono płyty na odcinku kilkudziesięciu metrów, ale na przestrzeni kolejnych dwóch miesięcy, wyremontowane zostaną pozostałe miejsca.

 

O sprawie wcześniej pisaliśmy tutaj:

https://gryfinska.pl/artykul/potwor-z-manhattanu-przerazony-chodnikiem

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
  1. rafał

    rafał

    (126 komentarzy) 1 0

    Powinniście stworzyć galerie. GRYFIŃSKA MOTYWUJE i w niej wszystkie akcje, które "ruszyły" po Waszych artykułach. Chodniki, koszenie traw, naprawa sztycznego boiska, podlewanie boiska pod lasem. Trochę byśmy tego uzbierali :)

    Odpowiedz Zgłoś

Logowanie