Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Po każdym deszczu ma zalany garaż

Tak wyglądał teren przed garażami podczas jednej z ubiegłorocznych ulew
Tak wyglądał teren przed garażami podczas jednej z ubiegłorocznych ulewAutor: dost.

Gryfinianin Gabriel Frelichowski ma dość ciągłego zalewania jego garażu. Problem pojawia się po każdym deszczu. Do zarządcy wysłał już stertę pism w tej sprawie. Podjęto dotychczas wiele działań, jednak nie okazały się skuteczne

Reklama

Gabriel Frelichowski od wielu lat posiada garaż w budynku przy ul. Iwaszkiewicza 15-25 w Gryfinie. Zarówno jego garaż, jak i kilka innych, usytuowany jest w dole. Chociażby w poprzednim roku pisaliśmy, jak po ulewie, woda przedostała się do tamtejszych garaży i musieli ją wypompowywać strażacy. Sytuacja pojawiała się już niejednokrotnie. Z prośbą o załatwienie sprawy, pan Gabriel pisze do zarządcy od kilku lat. Woda do garaży przedostaje się tam nie tylko od strony bram wjazdowych, ale w przypadku pomieszczenia zajmowanego przez pana Gabriela, również od wewnątrz.

- Uważam, że jest to groźne dla konstrukcji całego budynku. Jak widzę, że zaczyna padać deszcz, to cały drżę, bo wiem, że będę musiał iść z szufelką oraz wiaderkiem, żeby wybierać wodę – mówi Gabriel Frelichowski.

 

Obszerny artykuł na ten temat znajduje się w obecnym numerze Gazety Gryfińskiej.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie