Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

PKS po nowemu

Przewoźnik zmienia swój wizerunek w internecie. Nowa strona PKS-u ma być ładniejsza, bardziej dostępna i łatwiejsza w obsłudze.

Według przewoźnika teraz o wiele łatwiej będzie można sprawdzić trasę danego artykułu, bądź sprawdzić o której na danym przystanku pojawi się autobus. Umożliwiono także bardziej swobodne zakupy biletów krajowych i zagranicznych. Niestety, na razie nie znajdziemy tam tabliczek przystankowych z rozkładem jazdy „jedynki”.
- W związku ze zmianami na tabliczkach przystankowych linii nr 1 Szczecin - Dolna Odra przez Gryfino, strona jest w przebudowie - informuje przewoźnik.
Być może nowy rozkład pozwoli na wyeliminowanie powtarzających się spóźnień autobusów, na które narzekają pasażerowie, a wraz z nowym wizerunkiem w internecie pojawi się nowa jakość w samej usłudze. Takie zdanie mają internauci wypowiadający się na forum, które było także obecne w poprzedniej wersji strony internetowej. Skarżą się oni także, na usunięcie wszystkich poprzednich wpisów z forum. Odnosiły się one przede wszystkim do skarg składanych na nieodpowiednio wykonywaną usługę i pracę rewizorów
- Zamiatacie krytykę pod dywan? - Pytają pasażerowie.
Przewoźnik odpowiada, że wszystkie wątki z poprzedniego forum były przez zarządzających serwisem dokładnie analizowane, nie wykryto w nich żadnych, zasadnych uchybień pracowników PKS i nie ma potrzeby do nich wracać
- Większość ze skarg nie potwierdzała się i były pisane na skutek emocji – przekonuje administrator.

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie