Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Piotr walczy z rakiem. Potrzebuje wsparcia

Kolejny mieszkaniec powiatu gryfińskiego potrzebuje pomocy. 40-letni mieszkaniec Żelisławca walczy z rakiem

Reklama

Jak mówią bliscy i znajomi, Piotrek Kołodziejczyk jest osobą, która kończy w tym roku równe 40 lat. Jest człowiekiem dobrym, uczynnym i pomocnym dla każdego, kto tylko potrzebował lub potrzebuje pomocy pod każdym względem.

Sumienny pracownik oddany swojej pracy zawodowej oraz społecznej działalności w Ochotniczej Straży Pożarnej. Niestety choroba nowotworowa jelita grubego, którą wykryto dwa lata temu, przewróciła mu świat i życie do góry nogami.

- Organizm Piotrka jest bardzo osłabiony. Jednak Piotrek się nie poddaje, całym jego światem i motorem napędowym jest jego 10-letnia córcia Zuzia, dla której chce żyć. Ona daje mu otuchy, siły i mocy psychicznej. Zaświeciło nam się jednak światełko w postaci kliniki, której zadaniem jest wzmacnianie organizmu przy chemioterapii, poprzez wlewy różnych witamin dożylnie i zabiegi Hipertermii - mówią osoby, które zaangażowały się w pomoc Piotrowi.

Zabiegi te powinny odbywać się co tydzień. Piotrek skorzystał już jeden raz z takiego zabiegu i poczuł, że jego organizm w pewnym stopniu się zregenerował i zasilił, aby móc brać kolejne chemie. Jednak zabiegi takie są bardzo kosztowne.

- Jeden taki cykl kosztuje ok. 4000 zł, plus koszty dojazdu. Na cały proces wzmocnienia organizmu, potrzebne jest kilkanaście takich zabiegów. Piotrek nigdy nikogo nie prosił o wsparcie finansowe, jednak teraz pomóżmy mu wracać do zdrowia, aby mógł cieszyć się życiem tak jak większość z nas. Zbierzmy się w jedność i pomóżmy mu. Każde nasze wspólne wsparcie będzie dla Piotrka iskierką nadziei!- czytamy w opisie zbiórki.

Ta znajduje się na portalu ZRZUTKA.PL. Nie pozostawaj obojętny.

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
  1. Miki

    Miki

    (30 komentarzy) 3 1

    Przykre. Oby całą kwotę udało się szybko zebrać.

    Odpowiedz Zgłoś

Logowanie