Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Piłkarski związek zakończył sezon. Mimo to kluby... zagrają?

- Dnia 14 maja br. odbyło się posiedzenie Zarządu ZZPN, na którym podjęto szereg decyzji dotyczących rozgrywek - czytamy w komunikacie wojewódzkiego związku piłkarskiego

Reklama

Najważniejsze to oczywiście zaakceptowanie postanowień, o których piszemy w aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

- Zarząd ZZPN jednogłośnie postanowił zakończyć rozgrywki mistrzowskie IV ligi i niższych klas rozgrywkowych oraz rozgrywki kobiece i młodzieżowe sezonu 2019/20. Za układ końcowych tabel sezonu 2019/20 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek, drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/20 nie będzie spadków do niższych klas rozgrywkowych - czytamy.

To tylko jedna z podanych informacji. Niezwykle interesująco prezentuje się podpunkt mówiący o rozgrywkach Pucharu Polski ZZPN. Mecze pucharowe, w przeciwieństwie do ligi, mogą zostać rozegrane!

- Rozgrywki Pucharu Polski ZZPN sezonu 2019/20 zostaną dokończone tylko w przypadku, gdy rząd, w ramach kolejnego etapu znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem, zezwoli na rozgrywanie spotkań w niższych ligach. Terminy kolejnych rund Pucharu Polski ZZPN zaplanowano na: 20 czerwca, 27 czerwca, 4 lipca i 11 lipca - podają działacze.

Przypominamy, że do 1/4 PP dotarły dwie ekipy z powiatu gryfińskiego: Energetyk Gryfino i Odra Chojna.

 

Więcej na ten temat w kolejnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie