Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Piknik na Jasnych Błoniach dla Ani. W środę kiermasz przy ZSP

W weekend odbył się kolejny kiermasz dla Ani z SMA1. Tym razem miał miejsce na Jasnych Błoniach w Szczecinie - Rozliczenie pikniku trochę trwało, ale wynik już znamy. Wspólnymi siłami zebraliśmy 27 tysięcy 59 złotych i 28 groszy - mówią organizatorzy niedzielnego kiermaszu. Poniżej relacja nadesłana przez Mateusza Leszczyńskiego

Reklama

- Wraz z Wiolettą Skorupką chciałbym podziękować za wytrwałość i cierpliwość: Rafałowi Gudze, Roksanie Kowalskiej, Julii Skorupce, Katarzynie Korczyńskiej, Magdalenie Ptaszek. Dominice Konopnickiej. Za świetnie zorganizowanie stoiska z grillem, pajdą chleba ,ciastami, pierożkami, krokietami i wiele wiele innymi. To zasługa wspaniałych, zaangażowanych osób o ogromnym sercu, którzy od dłuższego czasu pomagają Ani.

Cieszę się, że poraz kolejny mogłem pomóc Ani. Cieszy mnie też fakt, że mam taką wspaniałą grupę osób, w sumie drużynę, która nigdy nie odmówi mi pomocy. Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które od zawsze wspierają nas ciastami, pierogami, krokietami, wieloma wieloma pysznościami.

Podziękowanie swe kieruje do OSP Wełtyń, za zapewnienie atrakcji dla najmłodszych. Za Przepyszne wypieki, chleby, pączki dziękuję:

-Piekarni-cukierni "Kruszynka" Pniewo

- Annie Kamer i Pawłowi Kamerowi

- Piekarni Lubanowo

A także nauczycielom, uczniom i rodzicom ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie. Podziękowania należą się również dyrektorowi ZSP w Gryfinie Maciejowi Puzikowi, dzięki któremu zostały przygotowane pyszności na piknik na rzecz Ani, przez młodzież z klas Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych pod czujnym okiem wspaniałych nauczycieli przedmiotów gastronomicznych, pani Anny Sawickiej-Kłaptij, pani Anny Wichuckiej i pani Anny Snochy.

Dziękuję też pani Janinie Kardasz oraz instytucjom i osobom jak: "Chata Raczki", Restauracja Rodzinna Gryfino, Rafał Sawczyn Eterink, GalDach Galus S., Koło Łowieckie Żubr-Gryfino, Patrycja Biernat-Mucha, Andrzej Koczan, Hieronim Kubiak, Intermarche Gryfino, Sebastian Korczyński, Wioletta Koszyk.

Dzięki szybkiemu działaniu Katarzyny Korczynskiej z prezesem Antałka Markiem Minkwitzem, Stowarzyszenie Antałek zagrało podczas meczu reprezentacji dla Ani.

Warto wspomnieć że jutro również odbędzie się kiermasz ciast w Zespole Szkół przy ul. Łużyckiej 91. Dziękuję - mówi M. Leszczyński.

 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie