Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Pierogi sołtys Lubanowa zachwyciły wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

W miniony weekend region odwiedził prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, pełniący jednocześnie funkcję wiceprezesa ds. szkolenia w Polskim Związku Piłki Nożnej

Reklama

Maciej Mateńko przyjechał na mecze lokalnych drużyn. W ciągu dwóch dni odwiedził Stadion Miejski w Gryfinie, gdzie zobaczył mecz rocznika 2006 UKS Energetyka Junior Gryfino oraz uczestniczył w turnieju "Pierwsza piłka", organizowanym przez Błękit Pniewo.

Stawił się również na derbach powiatu pomiędzy Czarnymi Fiege Lubanowo a Odrą Chojna. Swoją wizytę w gminie Banie skomentował w mediach społecznościowych.

- Największe jednak wrażenie w ten weekend wywarła na mnie Pani Marianna Gałka - Sołtys Lubanowa. Podczas meczu Czarni Lubanowo-Odra Chojna mogłem po raz kolejny przekonać się ile w środowisku znaczą takie osoby jak uśmiechnięta Pani Sołtys. Prawdziwa pasjonatka, jak jej cała Rodzina. To tacy ludzie tworzą klimat wokół siebie i zarażają innych pozytywną energią. I mogłem spróbować słynnych pierogów Pani Marianny - rozpływał się w zachwytach prezes Maciej Mateńko.

Małej miejscowości pod Baniami gratulujemy pani sołtys. Nie tylko z powodu słynnych na cały region pierogów.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie