Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

PGE pozostaje sponsorem tytularnym KPR Gryfino!

PGE poinformowało dziś, że pozostaje sponsorem tytularnym Klubu Piłki Ręcznej Gryfino. Pod szyldem PGE gryfińscy szczypiorniści będą grać również w sezonie 2022/23

Reklama

Podpisana umowa sponsoringowa dotyczy zespołów dziecięcych i młodzieżowych (PGE Junior KPR) oraz pierwszoligowej drużyny seniorów (PGE KPR Gryfino).

- PGE zgodnie ze swoją strategią sponsoringu wspiera zarówno sport zawodowy, jak i dziecięcy. W ramach współpracy z Klubem Piłki Ręcznej Gryfino, w najbliższym sezonie PGE będzie wspierać promocję piłki ręcznej wśród dzieci i młodzieży. Jestem przekonany, że dzięki wsparciu PGE klub będzie się rozwijać, dzięki czemu zachęci młodych sportowców do trenowania tego sportu - mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

- Przedłużenie współpracy z PGE to dla nas szansa na realizację celów, które sobie stawiamy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy w ubiegłym sezonie. Dla drużyny seniorów za cel stawiamy grę na poziomie pierwszoligowym. Natomiast bardzo szeroko chcemy szkolić młodzież, tak aby o naszej sile stanowili wychowankowie, z których najlepsi zasilać będą czołowe kluby w Polsce. Obecnie szkolenie młodzieży prowadzimy w trzech grupach wiekowych, w których trenuje ok 45 chłopców. Planujemy kolejne nabory - skomentował prezes klubu, Jerzy Miler.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie