Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

PGE KPR wygrał mecz z czeską drużyną

W ostatni weekend sierpnia szczypiorniści PGE KPR Gryfino brali udział w turnieju piłki ręcznej, do którego doszło w Nowej Soli

Reklama

Impreza miała charakter pucharowy. Pierwszy mecz gryfinian był półfinałem, którego zwycięzca powalczyć miał o końcowy tryumf, zaś przegrany o trzecie miejsce. Podopiecznym trenera Jurkiewicza przypadło to drugie zadanie.

Nie ma jednak tego złego. Za sprawą porażki ze Świdnickiem Klubem Sportowym, zespół PGE KPR rozegrał swoje pierwsze spotkanie z drużyną z Czech. Pojedynek z Handball Jablonec zakończył się wygraną 1-ligowca z Gryfina.

- Jestem zadowolony z przebiegu obydwu pojedynków, które rozegraliśmy w dniu dzisiejszym, pogoda akurat nie była sprzyjająca, duszno, parno, ale w bardzo przyjaznej atmosferze. Obyło się bez kontuzji, co najważniejsze, a szanse gry na parkiecie dostał każdy po równą ilość minut. Pozytywnie wręcz nawet zaskoczyli mnie testowanie przez nas zawodnicy, no i ten Jakub „Gaca” Gackowski, Pan Profesor - skomentował trener dla strony PGE KPR.

 

Więcej o przygotowaniach do sezonu napiszemy w kolejny wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie