Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Parkują gdzie chcą

W miejscowościach przy drodze krajowej nr 31 kierowcy samochodów parkują na całej szerokości chodnika, uniemożliwiając pieszym swobodne przejście.

Reklama

Proceder wydaje się nie do ukrócenia, ponieważ pierwsze sygnały o takim zachowaniu pojawiły się już dawno temu, a jak do tej pory, ani policji ani straży miejskiej nie udało się skutecznie przeciwdziałać temu procederowi.
- Zdaje sobie sprawę z tego że ktoś ma w tym miejscu podjazd, jednak niektóre samochody potrafią w takim miejscu stać cały dzień – opowiada jedna z mieszkanek Czepina
Mówi, że podczas drogi do sklepu musi czasami trzykrotnie schodzić na ulice, aby ominąć zaparkowane na całej szerokości chodnika samochody.  Podobna sytuacja występuje we wszystkich miejscowościach znajdujących się przy drodze krajowej nr 31. Uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Radziszewie nierzadko muszą przechodzić slalomem, pomiędzy zaparkowanymi samochodami.
- Właściciele samochodów zachowują się jakby to była ich prywatna własność, nie licząc się z tym że przeszkadzają innym  - mówią rodzice.
Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie