Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

"Pantery" walczą o dwunaste mistrzostwo. Początek dzisiaj!

Gryfińscy koszykarze znów to zrobili. W ubiegły weekend nie dali szans ekipie Melbestu i dzisiaj powalczą o dwunaste mistrzostwo w Miejskiej Lidze Basketu!

Reklama

Gryf-Panthers weszły do półfinału MLB z pierwszego miejsca w tabeli. W meczu o finał zmierzyli się jednak z odwiecznym rywalem - Melbestem. Wszystko dlatego, że ubiegłoroczny wicemistrz dopiero rzutem na taśmę wszedł do fazy play-off.

Słaba forma w rozgrywkach grupowych nie była przypadkowa. Melbest ani przez chwilę nie zagroził "Panterom" w ich drodze po finał. Gryfinianom wystarczyły do tego zaledwie dwa mecze!

W piątkowym pojedynku pokonali rywala 70:56, zaś w sobotę doprowadzili do pogromu.

- W DRUGIM MECZU PÓŁFINAŁU DOSŁOWNIE ROZBIJAMY DRUŻYNĘ MELBEST-u 87 do 45 i MELDUJEMY SIĘ W FINALE MLB MAJOR - czytamy na oficjalnej stronie drużyny.

Walka o złoto rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 21.00. Naprzeciwko Gryf-Panthers stanie zespół Montaż Anten.

- To zaskoczenie, ale nie można lekceważyć przeciwnika - mówią gryfinianie, którzy w weekend mogą świętować swoje dwunaste mistrzostwo MLB!

Gra toczy się do dwóch wygranych. I tak, spotkanie nr 2 odbędzie się w sobotę o 20.00. Jeśli zajdzie potrzeba rozegrania trzeciego pojedynku, zespoły wyjdą na parkiet w piątek o 12.30.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie