Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

"Pantery" pokonały wicemistrza ligi

Trwa rywalizacja w Miejskiej Lidze Basketu. Gryf-Panthers, mają po trzech kolejkach komplet punktów.

W piątek pokonali 98:54 wicelidera MLB, Montaż Anten.

- Praktycznie tylko w pierwszej kwarcie drużyna przeciwna dotrzymywała Nam kroku. U Naszych zawodników można było zauważyć lekki brak zagrania na który na pewno miała wpływ długa przerwa jaką mieliśmy przed tym meczem.

Drugą kwartę wygraliśmy 30:9 a trzecią 25:10 !!!! i to właśnie te kwarty rozstrzygnęły losy spotkania.

Ogólnie zagraliśmy bardzo zespołowo, dzieliliśmy się piłką, każdy szukał kolegi na lepszej pozycji, niektóre akcje były bardzo widowiskowe, drużynowo mieliśmy 33 asysty.

Do tego doszła bardzo dobra skuteczność całego zespołu. Przeważaliśmy w każdym aspekcie gry. Zbiórkę wygraliśmy 42 do 21. W obronie wykonywaliśmy ciągły pressing na przeciwniku i to wszystko przyniosło Nam tak okazałą wygraną. Za tydzień gramy z bardzo dobrą drużyną ze Stargardu - Frassati - czytamy na fanpejdżu zespołu.