Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Pałacyk pod Lwami znów był rozśpiewany

Foto: GDK (archiwum)
Foto: GDK (archiwum)

W niedzielę, w Pałacyku pod Lwami odbył się koncert zespołu wokalnego Ad Hoc. Impreza odbyła się w ramach reaktywacji cyklu „Rozśpiewany Pałacyk”.

Reklama

- Tegoroczna odsłona wydarzenia "Rozśpiewany Pałacyk", to przypomnienie formuły muzycznych spotkań sprzed kilku lat, kiedy to letnie weekendowe wieczory w Pałacyku pod Lwami można było spędzić na koncertach lokalnych artystów prezentujących różne muzyczne style - tłumaczyła na naszych łamach Maria Witkowska z Gryfińskiego Domu Kultury.

Pierwszą tegoroczną edycję rozpoczął miejscowy zespół.

- Ad Hoc działa w Gryfińskim Domu Kultury od 25 lat. Grupa przechodziła transformacje składu i poszukiwań muzycznych, aby ostatecznie postawić na dobrą polską piosenkę. Sięgają po kompozycje najlepszych rodzimych twórców, niebanalne, mądre teksty, słowem po to, co w polskiej muzyce rozrywkowej najlepsze - zapowiedzieli organizatorzy.

Dlatego też, w niedzielę można było usłyszeć utwory najlepszych twórców polskiej muzyki rozrywkowej, m.in. przeboje Wojciecha Młynarskiego, Kabaretu Starszych Panów czy piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej.

- Publiczność dopisała i dała się porwać magii polskiej piosenki w brawurowym wykonaniu grupy, która wystąpiła w składzie: Joanna Ulaszewska, Barbara Żurowska, Zbigniew Hańczuk, Rafał Ciszkiewicz i Jolanta Romanowska - mówi dyrekcja GDK-u.

Znów okazało się, że "piosenka jest dobra na wszystko".

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie