Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Pałacyk pod Lwami wypełni muzyka

Gryfiński Dom Kultury zaprasza na kameralne wydarzenie muzyczne do Pałacyku pod Lwami, podczas którego wystąpi grupa Ad Hoc. Będzie to pierwsza odsłona nowego cyklu pn. Pałacyk z Muzyką. Poniżej zapowiedź organizatora

Reklama
Reklama

Przestrzeń gryfińskiego Pałacyku sprawdza się podczas większych i mniejszych wydarzeń kulturalnych. Dziedziniec oraz otaczający główny budynek park, wielokrotnie był miejscem imprez plenerowych. Sala kominkowa to z kolei doskonałe miejsce na spotkania w kameralnej atmosferze. O tym będzie można się przekonać w piątek, 14 kwietnia podczas wydarzenia Pałacyk z Muzyką. To nowy cykl, podczas którego prezentować się będą artyści lokalni i zaproszeni goście. Wnętrze Pałacyku stanie się w ten wieczór uroczą kafejką, gdzie widzowie zasiądą przy stolikach, z ulubionym napojem, dobrym towarzystwem aby wysłuchać koncertu.

Na pałacykowej scenie zaprezentuje się doskonale znany w mieście zespół wokalny Ad Hoc. Grupa działa już ponad 25 lat. W swoim repertuarze mają kompozycje najlepszych twórców polskiej muzyki rozrywkowej, utwory Wojciecha Młynarskiego, Kabaretu Starszych Panów czy ponadczasowego songi z poezją Agnieszki Osieckiej. Obecnie Ad Hoc występuje w składzie: Joanna Ulaszewska, Barbara Żurowska, Zbigniew Hańczuk, Rafał Ciszkiewicz i szefowa grupy Jolanta Romanowska.

Muzyczne doznania poprzedzi wernisaż wystawy fotograficznej „Magia gliny”. Zdjęcia autorstwa Mateusza Woźniakowskiego przybliżą aktywność Pracowni Ceramicznej, jaka działa od kilku lat w Świetlicy Wiejskiej w podgryfiskim Bartkowie. Podczas cotygodniowych zajęć ceramicznych powstają oryginalne i piękne prace, które także będzie można zobaczyć na żywo podczas wernisażu w Pałacyku.

Pierwsza edycja wydarzenia Pałacyk z Muzyką obędzie się w piątek, 14 kwietnia 2023. Wernisaż wystawy fotograficznej „Magia gliny” zaplanowany jest na godz. 17. Koncert grupy Ad Hoc odbędzie się o godz. 18.

Wydarzenie jest biletowane a liczba dostępnych miejsc ograniczona.

Bilety na muzyczny wieczór w cenie 10 zł dostępne są online na biletyna oraz w kasie Kina Gryf.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie